Yayın ve Gizlilik Politikası

Zayıflama Formülleri’nin içermiş olduğu bu kitap basılı yayın değildir. Zayıflama Formülleri’nin içerisinde bulunan ve bu sitede sunulan kitap PDF formatıyla sunulan elektronik bir kitaptır ve sadece elektronik ortamda okunabilir.

Zayıflama Formülleri Kitabı KDV dahil 89 Türk Lirası karşılığı satılmaktadır. Geçici olarak ücretsiz indirilebilir.

Zayıflama Formülleri Kitabı’nın satış işlemi güvenli ödeme alt yapısı aracılığıyla yapılmaktadır. Zayıflama Formülleri Kitabı ile elde edilen kazancın vergisi müşteriden ödemeyi kendi ödeme altyapısıyla alan aracı firma tarafından devlete ödenir.

Zayıflama Formülleri Kitabı ödenilen ücretten devlete %8 KDV, eser sahipliği konumumuz ile %17 stopaj vergisi ve ödeme alt yapısı kullanıldığından %17 aracı kuruma ödenir. Zayıflama Formülleri Kitabı’nın içeriği ve www.zayiflamaformulleri.net sitesinde ismi geçen konularla ilgili yaşanacak yasal sorunlardan www.zayiflamaformulleri.net ve Zayıflama Formülleri Kitabı’nın sahipleri sorumlu değildir.

 Sorumluluk Reddi

Tüm hakları saklıdır. Bu kitabın herhangi bir kısmı yazılı izin almaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz ve iletilemez.

Bu kitap doktorunuzun verdiği tavsiyeler varsa bunların yerini tutacak veya doktorunuz tarafından önerilen herhangi bir tedavi varsa bunun yerini alabilecek tıbbi bir kitap değildir; yalnızca bir referans niteliği taşımaktadır.

Bir hastalığınız varsa yada tıbbi bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız, bu kitaptaki önerilerden herhangi birini uygulamadan veya bu kitaptan faydalanarak herhangi bir sonuca varmadan önce tıp ve sağlık uzmanlarına yada diğer yetkili uzmanlara danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Reçeteli ilaç kullanıyorsanız, yapacağınız herhangi bir değişiklik metabolizmanızı etkileyebileceğinden, doktorunuza danışmadan beslenme durumunuzu (daha iyi veya daha kötü) kesinlikle değiştirmeyiniz.

Bu kitap ve yazarının görüşleri yalnızca bilgi vermek ve tavsiye amaçlıdır. Yazar doğrudan veya dolaylı olarak bu kitabın içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımından veya uygulanmasından kaynaklanan her türlü yükümlülük, kayıp veya riske ilişkin her türlü sorumluluğu reddeder. E-kitabı satın alan kişi veya kişiler tüm bunları kabul etmiş olur.

Anasayfa | Hakkımızda | SorumlulukAffiliate | İletişim

© Copyright 2014 - 2019 | www.zayiflamaformulleri.net | Tüm hakları saklıdır.