AFFILIATE PROGRAMI

Türkiye´nin ilk ve tek Diyet Yapmadan Zayıflama Formülleri Dijital E-kitabının satış ortaklığı için çalışmalar devam etmektedir.

Zayıflama Formüllerini insanlara ulaştırarak, zayıflamalarına ve bununla birlikte sağlıklarına kavuşmalarına yardımcı olduğunuzda, tarafınızdan gerçekleşmiş olan her bir satış için %50 komisyon kazanacaksınız. Kitabımızdan faydalanacak olan insanlara ve satış ortaklarımıza sınırsız destek vererek herkesin memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Satış ortaklarımıza verdikleri emeklerden dolayı gerekli olan tüm desteği sağlıyoruz. Pazarlama faaliyetlerini güçlendirebilmeleri için satış ortaklarımızın tarafımıza ilettikleri tüm talepleri değerlendirmeye gayret gösteriyoruz.

Yapmanız gereken tek şey, çalışmalar bittikten sonra sizlere ileteceğimiz siteye ücretsiz olarak üyeliğinizi gerçekleştirmek ve Pazaryeri Bölümünden “Zayıflama Formülleri” e-kitabını seçmek ve sistem tarafından size özel olarak oluşturulan satış ortaklığı linkinizi kullanarak müşterilerinize ulaştırmaya çalışmak. Facebook, Twitter, Forum, Blog vs. gibi ücretsiz olan paylaşım alanları üzerinden ya da website, banner reklamı, adwords reklamı verme gibi ücretli platformları kullanarak pazarlama stratejilerinizi belirleyebilirsiniz.

Pazarlama stratejilerinizde size büyük destek olacak olan banner ve grafikleri aşağıda bulabilirsiniz.

Siz değerli satış ortaklarımıza özel olan e-posta adresimizden bize her an ulaşabilirsiniz.

pazarlama@zayiflamaformulleri.net

EN ÇOK TERCİH EDİLEN BANNER BOYUTLARI

Banner: 300 x 250

Banner: 160 x 600

                          

Banner: 720 x 90

Lütfen daha başarılı satışlar için çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçin!

pazarlama@zayiflamaformulleri.net

Anasayfa | Hakkımızda | SorumlulukAffiliate | İletişim

© Copyright 2014 - 2019 | www.zayiflamaformulleri.net | Tüm hakları saklıdır.